- Twój koszyk

Sklep sportowy - 3 doliny Rowery używane

Rowery holenderskie

Holandia jest ojczyzną rowerów miejskich oraz europejskim liderem w produkcji tych jednośladów. Nigdzie na świecie nie produkuje się tak dobrych i wygodnych rowerów jak w Holandii. Nic więc dziwnego, że rowery holenderskie cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością także wśród obywateli polskich miast. Coraz częściej można je spotkać na ulicach Krakowa i coraz więcej osób wybiera je jako podstawowy środek transportu w mieście.

Rowery holenderskie wyróżnia wysoka jakość i komfort jazdy. Prosta konstrukcja z zazwyczaj 28-calowymi kołami oraz odpowiednią geometrią umożliwiająca jazdę w pozycji wyprostowanej zapewnia wygodę o jakiej nie mogą nawet marzyć posiadacze popularnych rowerów górskich, trekkingowych czy pseudo rowerów miejskich kupionych w markecie (zazwyczaj produkowanych w Chinach z niskiej jakości materiałów).

Sprzedaż rowerów holenderskich w Krakowie

Jeżeli myślisz o zakupie prawdziwego "Holendra" to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Posiadamy w ofercie bardzo duży wybór oryginalnych rowerów holenderskich kultowych marek, takich jak Gazelle czy Union Bicycles. nie sprzedajemy podróbek ani rowerów "Made in China". Nasz sprzęt to oryginalne rowery holenderskie idealne do miasta.

Sklep rowerowy Trzy Doliny znajduje się niemal w centrum Krakowa, przy ul. Paulińskiej 3. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku do soboty. W ofercie mamy zarówno rowery holenderskie nowe, jak i używane. Znajdziemy dobry rower dla każdego i na każdą kieszeń.

Serwis rowerów holenderskich

Zapraszamy również do naszego serwisu. Naprawiamy zarówno rowery holenderskie, w których się specjalizujemy, jak i każdy inny typ roweru. Serwis znajduje się przy ul Paulińskiej 3 w Krakowie.

Zobacz przykładowe rowery holenderskie w naszym sklepie:

Rowery Holenderskie nowe

Rowery Holenderskie używane

Dane Kontaktowe

Masz pytania? Zadzwoń!

603 559 660

Małgorzata Gadomska Trzy Doliny

Sklep i serwis rowerowy Kraków

ul. Elizy Orzeszkowej 9
31-065 Kraków

10:00 - 18:00
rowery@3doliny.pl

603 559 660

Znajdź nas na allegro

Narty Racetiger SL - polecamy!

Polecamy doskonałe narty
Racetiger Speedwall SL marki VOELKL